Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Nedūžtantis sacharometras su mėgintuvėliu, matavimo diapazonas: -5–35 °Blg
3,95 €
3,95 EUR/vnt.
Statinaitė 5 l, stiklinė, su plačia įpylimo anga, kamščiu, stovu ir kraneliu
24,63 €
24,63 EUR/vnt.
Espresso skonio esencija, skirta 4 l, 40 ml
3,68 €
3,68 EUR/vnt.
VYPITO 12%, pakelis 18 kokteilių - Chillout lengvai vaisinis, 126 g
3,34 €
26,51 EUR/kg
Vakarėlių rinkinys - Vypito Marakuja ir persikas
11,61 €
11,61 EUR/vnt.
Ąžuolo skonio esencija su natūraliu aromatu ir ekstraktu – 40 ml, skirta 4 L
3,41 €
3,41 EUR/vnt.
Esencija su „Gorzka Staropolska“ skoniu, skirta 4 l - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Kavos skonio esencija su natūraliais aromatais, skirta 4 l – 40 ml
3,19 EUR/vnt.
Juodųjų serbentų skonio esencija su natūraliu aromatu, skirta 4 l – 40 ml
Aviečių skonio esencija su natūraliu aromatu, skirta 4 L alkoholio – 40 ml
Butelis Gallone 1L su užsukamu kamšteliu be pintinės
2,90 €
2,90 EUR/vnt.
Butelis „Daniels“ 500 ml su užsukamu kamšteliu, 1 vnt.
1,56 €
1,56 EUR/vnt.
Saturatorius vandeniui ir gėrimams + 10 vnt. CO₂ užtaisų
41,70 €
41,70 EUR/vnt.
Kapitono butelis 500 ml su užsukamu kamšteliu -6 vnt
6,97 € 6,49 €
1,08 EUR/vnt.
VSYPTO su Cola skoniu – skonio milteliai vandeniui, 9 g
0,78 €
86,67 EUR/kg