Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
6 esencijų rinkinys - WHISK(E)Y 6x40 ml
15,12 €
63,00 EUR/l
Modulinis distiliatorius distiliatų aromatizavimui 30 L - be kaitinimo elemento
195,12 € 157,56 €
157,56 EUR/vnt.
VSYPTO mango skonio, 9 g
0,78 €
86,67 EUR/kg
VSYPTO mango skonio, 3 g
0,44 €
146,67 EUR/kg
Tennessee viskio skonio esencija, skirta 10 l – 100 ml
8,44 €
84,40 EUR/l
Tenesio viskio skonio esencija 4 l kiekiui – 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Ledų ir sorbetų gaminimo aparatas
73,65 € 56,58 €
56,58 EUR/vnt.
Dujinis grilis dragON BBQ101, 11,7 kW, juodai sidabrinis
414,39 € 243,41 €
243,41 EUR/vnt.
Dujinis grilis dragON BBQ201, 18,8 kW, sidabrinis
572,92 € 467,07 €
467,07 EUR/vnt.
VSYPTO su Cola skoniu – skonio milteliai vandeniui, 9 g
VSYPTO kriaušės skonio, 3 g
VSYPTO Obuolys–Mėta, 3 g
VSYPTO Obuolys-Persikas, 3 g
Fermentacinis indas 30 l su spauda ir 2 fermentacijos vamzdeliais
10,44 €
10,44 EUR/vnt.
Modulinis distiliatorius 18 l Munin convex
209,02 €
209,02 EUR/vnt.