Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Slyvų skonio esencija, skirta 4 L alkoholio, 40 ml
3,19 €
3,19 EUR/vnt.
Kriaušių skonio esencija su natūraliu aromatu, 2,5 l
132,68 €
53,07 EUR/l
Slyvų degtinės skonio esencija, skirta 4 l, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Tennessee viskio skonio esencija 2,5 l, skirta paruošti iki 250 l gėrimo
172,20 €
68,88 EUR/l
Cidonijų skonio esencija, 2,5 L iki 250 L paruošto gėrimo
Kokosų skonio esencija, 2,5L, 125L paruošto gėrimo
Esmė vyšnių skonio, 2,5 L 250 L paruošto gėrimo
Slyvų skonio esencija 100 ml
6,90 €
6,90 EUR/vnt.
Kriaušių skonio esencija – kriaušiniam likeriui, 100 ml
69,00 EUR/l
Tennessee viskio skonio esencija, skirta 10 l – 100 ml
8,44 €
84,40 EUR/l
Vyšnių likerio skonio esencija 10 L - 100 ml
Svarainių skonio esencija 10 L – 100 ml
6,90 € 6,39 €
63,90 EUR/l
Tenesio viskio skonio esencija 4 l kiekiui – 40 ml
Viskio skonio esencija 40 ml
3,41 €
3,41 EUR/vnt.
Cidonijų skonio esencija, skirta 4 l - 40 ml