Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Nerūdijančio plieno garų sulčiaspaudė 8 l
48,53 €
48,53 EUR/vnt.
L tipo smeigės agroplėvelei 100 vnt.
9,97 € 5,83 €
0,06 EUR/vnt.
Keramzitas vazoniniams augalams, sodininkystei ir miškams stikle, 10–20 mm, 4L
3,56 €
0,71 EUR/l
Vermikulitas vazoniniams augalams ir sodininkystei, 2 L
2,85 €
1,43 EUR/l
Keramzitas vazoniniams augalams, sodininkystei ir miškams stikle, 4–10 mm, 2 l
2,36 €
2,36 EUR/vnt.
Perlitas vazoniniams augalams ir sodininkystei, 2 l
1,95 €
0,97 EUR/l
Keramzitas vazoniniams augalams, sodininkystei ir miškams stikle, 4-10 mm, 1L
1,80 €
1,80 EUR/l
Sūrininkų pleištas 36 x 32 x 45 cm, 5 vnt.
3,85 €
0,77 EUR/vnt.
Popieriniai vazonėliai 4,5x5x4,5 cm, 30 vnt.
8,90 €
0,30 EUR/vnt.
Sodo viela su porolono apvalkalu, žalia, 10 m, Ø 10 mm
3,56 EUR/vnt.
Sodo viela su minkštu apvalkalu 5 m x 5 mm
3,07 € 2,73 €
0,55 EUR/m
Sodo viela minkštame apvalkale 8m x 3mm
2,12 €
0,27 EUR/m
Sodo skiepijimo juosta, skaidri, 100 m x 3 cm
1,53 €
1,53 EUR/vnt.
Sūrio gamybos rinkinys
14,14 € 12,44 €
12,44 EUR/vnt.
Sūrio gamybos rinkinys - jaunasis sūrininkas