Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Perlitas vazoniniams augalams ir sodininkystei, 2 l
1,95 €
0,97 EUR/l
Saturatorius vandeniui ir gėrimams + 10 vnt. CO₂ užtaisų
41,70 €
41,70 EUR/vnt.
Sodo ugniakuras ø 80 cm, suvirintas
48,04 € 37,80 €
37,80 EUR/vnt.
Sodo ugniakuras ø 70 cm suvirintas
40,24 € 33,41 €
33,41 EUR/vnt.
Sodo ugniakuras ø 60 cm, suvirintas
34,63 € 29,02 €
29,02 EUR/vnt.
Sodo mėtų skonio esencija, skirta 4 l, 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Modulinis distiliatorius distiliatų aromatizavimui 30 L - be kaitinimo elemento
195,12 € 157,56 €
157,56 EUR/vnt.
Kokoso skonio esencija, skirta 5 L - 100 ml
6,90 €
6,90 EUR/vnt.
Słoikówka - žolelių ir prieskonių ir žolelių mišinys, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Modulinis distiliatorius Convex 30 l elektrinis - Aabratek
390,00 €
390,00 EUR/vnt.
Modulinis distiliatorius Convex 18 l Baldur
246,10 € 241,46 €
241,46 EUR/vnt.
Modulinis distiliatorius 30 l Freja - elektrinis
234,15 €
234,15 EUR/vnt.
Modulinis distiliatorius 18 l Munin convex
209,02 €
209,02 EUR/vnt.
Sodo rūkykla 200 L dragON Wood 100E – malkomis kūrenama, su elektriniu kaitinimo moduliu ir valdikliu
678,05 €
678,05 EUR/vnt.
Sodo šiltnamis (plėvelinis) 3x6x2 m
154,87 € 139,27 €
139,27 EUR/vnt.