Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Distiliatoriaus modulis - galva - spiralinis kondensatorius
86,10 €
86,10 EUR/vnt.
Didelis spiralinis - rutulinis distiliatorius
21,70 €
21,70 EUR/vnt.
Modulinis distiliatorius 30 l Freja - elektrinis
234,15 €
234,15 EUR/vnt.
Modulinis distiliatorius distiliatų aromatizavimui 30 L - be kaitinimo elemento
195,12 € 157,56 €
157,56 EUR/vnt.
Spiralinė plieninė atrama 1,50 m x 6 mm
0,90 €
0,90 EUR/vnt.
Spiralinė plieninė atrama 1m x 6mm
0,53 € 0,46 €
0,46 EUR/vnt.
Nerūdijančio plieno vieliniai šveistukai - 12 vnt.
6,39 €
0,53 EUR/vnt.
Tennessee viskio skonio esencija 2,5 l, skirta paruošti iki 250 l gėrimo
172,20 €
68,88 EUR/l
6 esencijų rinkinys - WHISK(E)Y 6x40 ml
15,12 €
63,00 EUR/l
Viskio skonio esencija, 100 ml, skirta 10 L
8,19 €
81,90 EUR/l
Whisky Apple skonio esencija – 40 ml, 4 l
3,68 €
92,00 EUR/l
„Whisky Fire“ skonio esencija, skirta 4 l, 40 ml
Burbono skonio esencija 4 L, 40 ml
Viskio su medumi skonio esencija 4 l – 40 ml
Viskio su apelsinu skonio esencija 4 l – 40 ml
3,68 € 3,51 €
87,75 EUR/l