Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Maišas vyno, trauktinių filtravimui - kūginis, 3 l
6,39 €
6,39 EUR/vnt.
Užpiltinių filtravimo maišas su sustiprintu dugnu
15,12 €
15,12 EUR/vnt.
Vynuogių misos filtravimo maišas - kūginis - 7 L
7,68 €
7,68 EUR/vnt.
Butelis trauktinei 200 ml 6 vnt.+ 6 kamščių 23/18
5,51 €
0,92 EUR/vnt.
Sūrininko audeklas, tetros - 40x40 cm, 2 vnt.
3,94 € 3,24 €
1,62 EUR/vnt.
Plastikinis piltuvas fi25 damidžanoms, aukštas bortelis
6,41 €
6,41 EUR/vnt.
Prancūziško ąžuolo kubeliai, stipriai skrudinti, aromatizuoti – Vyšnia, 20 g
2,78 €
139,00 EUR/kg
Vyšnių trauktinės skonio esencija 4 l - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Skonio esencija – deginto cukraus trauktinei (przepalankai) 0,5 l – 40 ml
2,66 €
66,50 EUR/l
Stiklainis 4 l su juodu ø 100 užsukamu dangteliu
4,21 € 3,41 €
3,41 EUR/vnt.
Citrinų skonio esencija su natūraliu aromatu, skirta 10 L - 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l
500 ml butelis su užsukamu kamšteliu, užrašas „Cytrynówka“, 1 vnt.
1,53 €
1,53 EUR/vnt.
Vyšnių likerio skonio esencija 10 L - 100 ml
Butelių užsukamas kamštelis fi 28/18 - auksinis - 100 vnt.
10,24 €
0,10 EUR/vnt.
500 ml butelis degtinei, su juodu užsukamu kamšteliu, 6 vnt.
4,07 €
0,68 EUR/vnt.