Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Lipnios etiketės 60x90 mm buteliams, degtinei, baltos, 20 vnt.
2,63 € 1,56 €
0,08 EUR/vnt.
Apvalios etiketės Ø 66,5 mm dangteliams/stiklainiams - 20 vnt
2,14 €
0,11 EUR/vnt.
Apvalios etiketės Ø 50 mm dangteliams/stiklainiams - 20 vnt
1,80 €
0,09 EUR/vnt.
Rankinis kamščiuotuvas
3,66 €
3,66 EUR/vnt.
Kokosų skonio esencija, 2,5L, 125L paruošto gėrimo
132,68 €
53,07 EUR/l
Kriaušių skonio esencija su natūraliu aromatu, 2,5 l
Kriaušių skonio esencija – kriaušiniam likeriui, 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l
Kavos skonio esencija su natūraliais aromatais, skirta 4 l – 40 ml
3,19 €
3,19 EUR/vnt.
Vyšnių trauktinės skonio esencija 4 l - 40 ml
79,75 EUR/l
Slyvų skonio esencija 100 ml
6,90 EUR/vnt.
Maistinis kibiras su dangčiu 10 L - daržovės
5,26 € 4,49 €
4,49 EUR/vnt.
Lengvas, nedūžtantis vyno balionas su nešimo diržais, 25 L
21,22 €
21,22 EUR/vnt.
Lengvas, nedūžtantis vyno demižonas su nešimo diržais, 20 l
20,00 €
20,00 EUR/vnt.
Vyno balionas, lengvas, nedūžtantis, su nešimo dirželiais, 15 l
18,04 €
18,04 EUR/vnt.
Lengvas, nedūžtantis vyno damižonas su nešimo diržais, 10 l
15,60 €
15,60 EUR/vnt.