Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Užpiltinių filtravimo maišas su sustiprintu dugnu
15,12 €
15,12 EUR/vnt.
Misos filtravimo maišas - kūginis - 12 l
9,22 €
9,22 EUR/vnt.
Maišas vyno, trauktinių filtravimui - kūginis, 3 l
6,39 €
6,39 EUR/vnt.
Butelis trauktinei 200 ml 6 vnt.+ 6 kamščių 23/18
5,51 €
0,92 EUR/vnt.
Prancūziško ąžuolo kubeliai, stipriai išdeginti, aromatizuoti – Slyva, 20 g
2,78 €
139,00 EUR/kg
Prancūziško ąžuolo kubeliai, stipriai skrudinti, 20 g
2,22 €
111,00 EUR/kg
Piltuvėlio sietelis
2,78 EUR/vnt.
Butelis užpiltinei 100 ml 6 vnt.+ 6 kamščių
6,75 € 6,29 €
1,05 EUR/vnt.
Kišeninė gertuvė–butelis 500 ml su užsukamu kamšteliu, spauda „Naminė užpiltinė”, 1 vnt.
1,63 €
1,63 EUR/vnt.
Lipnios etiketės 60 x 90 mm buteliams, užpiltinei, alkoholiui, degtinei - 20 vnt.
2,63 € 1,95 €
0,10 EUR/vnt.
Plokščias butelis 200 ml su užsukamu dangteliu, užrašas „Naminė užpiltinė”, 1 vnt.
1,02 €
1,02 EUR/vnt.
Citrinų skonio esencija su natūraliu aromatu 4 litrams - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Stiklainis 3 l su plastikiniu dangčiu
5,19 € 4,27 €
4,27 EUR/vnt.
Daugiafunkcis indas su kraneliu 8 l
7,92 € 7,10 €
7,10 EUR/vnt.
Stiklainis TO 5 L ir dangtelis iš plastiko Ø 100, su rankena
4,46 €
4,46 EUR/vnt.