Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
6 esencijų rinkinys - VAISINIS 6x40 ml
14,14 €
58,92 EUR/l
Kriaušių skonio esencija su natūraliu aromatu, 2,5 l
132,68 €
53,07 EUR/l
Kriaušių skonio esencija – kriaušiniam likeriui, 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l
6 esencijų rinkinys - WHISK(E)Y 6x40 ml
15,12 €
63,00 EUR/l
Mango ir marakujos skonio esencija, skirta 5 L, 100 ml
Vyšnių trauktinės skonio esencija 4 l - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Citrinų ir aviečių skonio esencija – 40 ml, skirta 4 l
3,19 EUR/vnt.
VYPITO 12%, pakelis 18 kokteilių - Chillout lengvai vaisinis, 126 g
3,34 €
26,51 EUR/kg
6 esencijų rinkinys - kokteiliams 6x40ml
Slyvų skonio esencija, skirta 4 L alkoholio, 40 ml
Apeorello Dolce esencija 4 litrams, 40 ml
3,68 €
3,68 EUR/vnt.
VYPITO 12%, paketėlis 18 kokteilių - Energetinis gėrimas, 126 g
3,34 EUR/vnt.
Spiritinės mielės Turbo Slivovitz
2,27 €
36,61 EUR/kg
Nedūžtantis, daugiafunkcis fermentacijos stiklainis, 8 l
6,31 € 5,97 €
5,97 EUR/vnt.
Nedūžtantis, daugiafunkcis fermentacijos stiklainis, 5 l
5,21 € 5,14 €
5,14 EUR/vnt.