Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
6 esencijų rinkinys - VAISINIS 6x40 ml
14,14 €
58,92 EUR/l
Butelis „Klasztorna“ 500 ml su užsukamu dangteliu ir spauda „Vaisiai“, dizainas Nr. 1
1,63 €
1,63 EUR/vnt.
Plokščias 500 ml butelis (gertuvė) su užsukamu dangteliu ir spauda „Vaisiai“, 2 variantas
Citrinų ir aviečių skonio esencija – 40 ml, skirta 4 l
3,19 €
3,19 EUR/vnt.
Kriaušių skonio esencija su natūraliu aromatu, 2,5 l
132,68 €
53,07 EUR/l
Kriaušių skonio esencija – kriaušiniam likeriui, 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l
6 esencijų rinkinys - kokteiliams 6x40ml
15,12 €
63,00 EUR/l
VYPITO 12%, pakelis 18 kokteilių - Chillout lengvai vaisinis, 126 g
3,34 €
26,51 EUR/kg
Spiritinės mielės Turbo Slivovitz
2,27 €
36,61 EUR/kg
Nedūžtantis, daugiafunkcis fermentacijos stiklainis, 8 l
6,31 € 5,97 €
5,97 EUR/vnt.
Nedūžtantis, daugiafunkcis fermentacijos stiklainis, 5 l
5,21 € 5,14 €
5,14 EUR/vnt.
Vyšnių trauktinės skonio esencija 4 l - 40 ml
79,75 EUR/l
Alco-crystal - priemonė, gerinanti alkoholinių gėrimų savybes
2,12 €
302,86 EUR/kg
Modulinis distiliatorius distiliatų aromatizavimui 30 L - be kaitinimo elemento
195,12 € 157,56 €
157,56 EUR/vnt.
Turbo X-Pure mielės 21,3 %, 100 L
6,31 €
17,53 EUR/kg