Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
VYPITO 12%, pakelis 18 kokteilių - Chillout lengvai vaisinis, 126 g
3,34 €
26,51 EUR/kg
6 esencijų rinkinys - kokteiliams 6x40ml
15,12 €
63,00 EUR/l
6 esencijų rinkinys - VAISINIS 6x40 ml
14,14 €
58,92 EUR/l
VYPITO 12%, paketėlis 18 kokteilių - Energetinis gėrimas, 126 g
3,34 EUR/vnt.
Vyšnių ir brendžio skonio esencija, 40 ml - skirta 4 L
3,68 €
92,00 EUR/l
Esencija Sauer-Kirsche – Skaidri vyšnia, 40 ml, skirta 4 l
3,68 EUR/vnt.
Cidonijų skonio esencija, 2,5 L iki 250 L paruošto gėrimo
132,68 €
53,07 EUR/l
Braškių skonio esencija, 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Mango ir marakujos skonio esencija, skirta 5 L, 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l
Slyvų skonio esencija 100 ml
6,90 EUR/vnt.
„Whisky Fire“ skonio esencija, skirta 4 l, 40 ml
Kokoso skonio esencija, skirta 5 L - 100 ml
Ledų ir sorbetų gaminimo aparatas
73,65 € 56,58 €
56,58 EUR/vnt.
6 esencijų rinkinys - WHISK(E)Y 6x40 ml
Kokosų skonio esencija 2 L alkoholiui - 40 ml