Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Whisky Apple skonio esencija – 40 ml, 4 l
3,68 €
92,00 EUR/l
„Whisky Fire“ skonio esencija, skirta 4 l, 40 ml
Highcastle Whisky skonio esencija, skirta 2 l – 40 ml
3,41 €
85,25 EUR/l
„Wild Cherry Whiskey“ skonio esencija 40 ml
Distiliavimo mielės Turbo Whiskey
1,85 €
80,43 EUR/kg
Viskio skonio esencija 40 ml
3,41 EUR/vnt.
Tennessee viskio skonio esencija 2,5 l, skirta paruošti iki 250 l gėrimo
172,20 €
68,88 EUR/l
Tennessee viskio skonio esencija, skirta 10 l – 100 ml
8,44 €
84,40 EUR/l
Tenesio viskio skonio esencija 4 l kiekiui – 40 ml
Butelis Daniels 500 ml su užsukamu kamšteliu, užrašas „Bimber OLD“, 1 vnt.
1,88 €
1,88 EUR/vnt.
Butelis Walker 500 ml, su užsukamu kamšteliu, 1 vnt.
1,34 €
1,34 EUR/vnt.
Viskio su medumi skonio esencija 4 l – 40 ml
Viskio su apelsinu skonio esencija 4 l – 40 ml
3,68 € 3,51 €
87,75 EUR/l
6 esencijų rinkinys - WHISK(E)Y 6x40 ml
15,12 €
63,00 EUR/l
6 esencijų rinkinys - kokteiliams 6x40ml