Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Sūrio gamybos rinkinys - jaunasis sūrininkas
14,14 € 12,44 €
12,44 EUR/vnt.
Sūrininkų pleištas 36 x 32 x 45 cm, 5 vnt.
3,85 €
0,77 EUR/vnt.
Sūrininko audeklas, tetros - 40x40 cm, 2 vnt.
3,94 € 3,24 €
1,62 EUR/vnt.
Apvali sūrio forma Ø 10 x 9,5 cm, iki 300 g
4,38 € 3,95 €
3,95 EUR/vnt.
Apvali sūrio forma Ø 10 x 5,5 cm, skirta 250 g
1,97 € 1,85 €
1,85 EUR/vnt.
Sūrio gamybos rinkinys
Apvali sūrio forma Ø 8,4 x 7,4 cm, skirta 250 g
1,33 € 1,02 €
1,02 EUR/vnt.
Daugiapakopė daigyklė Niezłe Ziółko su ridikėlių sėklomis
9,44 €
9,44 EUR/vnt.
Keramzitas vazoniniams augalams, sodininkystei ir miškams stikle, 10–20 mm, 4L
3,56 €
0,71 EUR/l
Vermikulitas vazoniniams augalams ir sodininkystei, 2 L
2,85 €
1,43 EUR/l
Keramzitas vazoniniams augalams, sodininkystei ir miškams stikle, 4–10 mm, 2 l
2,36 €
2,36 EUR/vnt.
Perlitas vazoniniams augalams ir sodininkystei, 2 l
1,95 €
0,97 EUR/l
Keramzitas vazoniniams augalams, sodininkystei ir miškams stikle, 4-10 mm, 1L
1,80 €
1,80 EUR/l