Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Marinatas šonkauliukams – žolelių ir prieskonių mišinys, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg
Rūkymo kabliai – S formos, aštriais galais, 4 mm x 150 mm, 15 vnt.
13,90 € 13,17 €
2,63 EUR/vnt.
Skysti dūmai – ąžuoliniai, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Kabliai rūkymui – S formos, su aštriais galiukais, 4 mm x 100 mm, 5 vnt.
4,46 € 4,22 €
0,84 EUR/vnt.
Rūkymo/griliui drožlės, 70% alksnis + 30% bukas, 450 g, kl. 8
2,34 €
5,20 EUR/kg
Rūkymo kabliai – S formos, aštrinti, 3 mm x 150 mm, 15 vnt.
8,94 € 8,66 €
0,58 EUR/vnt.
Rūkymo kabliai – S formos, su aštriais galais, 4 mm x 150 mm, 5 vnt.
5,26 € 4,70 €
0,94 EUR/vnt.
Rūkymo kabliai – S formos, nukirstais 45° galais, 5 mm × 150 mm, 5 vnt.
5,53 € 4,41 €
0,88 EUR/vnt.
Rūkymo kabliai – S, su 45° nuožulniais galais, 4 mm x 150 mm, 5 vnt.
4,24 € 4,07 €
0,81 EUR/vnt.
Rūkymo kabliai – S, su paaštrintu galu, 3 mm x 150 mm, 5 vnt.
3,65 € 3,41 €
0,68 EUR/vnt.
Rūkymo kabliai – S formos, su aštriais galiukais, 3 mm x 100 mm, 5 vnt.
3,02 € 3,00 €
0,60 EUR/vnt.
Skystas rūkymo dūmų aromatas – ąžuolinis, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Rūkymo kabliai – S formos, pjauti 45° kampu, 3 mm x 150 mm, 5 vnt.
0,56 EUR/vnt.
Duo Grill mėsai, 2 viename prieskonių mišinys, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Skystų dūmų aromatų rinkinys, 6 vnt. po 40 ml
14,63 €
60,96 EUR/l