Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Duo Grill mėsai, 2 viename prieskonių mišinys, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Duo Masło - česnakinis ir žolelių prieskonis 2 viename, 2 x 12 g
Pekla, švelnaus žolelių skonio, kumpiui, 75 g
1,19 €
15,87 EUR/kg
Klasikinis žolelių ir prieskonių mišinys kumpio virimo presui
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Sūrio gamybos rinkinys
14,14 € 12,44 €
12,44 EUR/vnt.
Sūrio gamybos rinkinys - jaunasis sūrininkas
Granitinė virtuvinė grūstuvė su grūstuvu
12,44 €
Apvali sūrio forma Ø 10 x 9,5 cm, iki 300 g
4,38 € 3,95 €
3,95 EUR/vnt.
Apvali sūrio forma Ø 10 x 5,5 cm, skirta 250 g
1,97 € 1,85 €
1,85 EUR/vnt.
Aktyvuota kokosų kevalų anglis 1 kg x 10 – rinkinys
64,14 €
6,41 EUR/kg
Aktyvuota anglis iš kokoso kevalų 1 kg x 4 - rinkinys
26,83 €
6,71 EUR/kg
Nerūdijančio plieno grotelės rūkyklai
21,21 € 20,24 €
20,24 EUR/vnt.
Nerūdijančio plieno grotelės medinei/faneros rūkyklai dragON 330339, 330341, 330340, 330360
19,99 € 19,02 €
19,02 EUR/vnt.
6 esencijų rinkinys - VAISINIS 6x40 ml
14,14 €
58,92 EUR/l
Vsypto Ice Tea Citrina - rinkinys 15x3g
5,36 €
0,36 EUR/vnt.