Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
40 ml TO stiklainis su juodu dangteliu fi 43 - 10 vnt.
5,14 € 4,22 €
0,42 EUR/vnt.
„Maluch“ buteliukas su auksinės spalvos užsukamu kamšteliu, 40 ml, 10 vnt.
4,41 €
0,44 EUR/vnt.
Slyvų degtinės skonio esencija, skirta 4 l, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Butelis trauktinei 200 ml 6 vnt.+ 6 kamščių 23/18
5,51 €
0,92 EUR/vnt.
Plokščias butelis (piersiówka) 500 ml su užsukamu kamšteliu, spauda „Bimber PRL“, 1 vnt.
1,80 €
1,80 EUR/vnt.
Stiklaininė dešra – žolelių ir prieskonių mišinys, 30 g
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Jogurto gaminimo aparatas su termostatu, 9 stiklainiai, 1,6 L
56,33 € 46,83 €
46,83 EUR/vnt.
Słoikówka - žolelių ir prieskonių ir žolelių mišinys, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Butelis Galonik 40 ml su užsukamu kamšteliu, 10 vnt.
6,60 €
0,66 EUR/vnt.
Esencijų rinkinys Jänek Majster 40 ml + Przepalanka 40 ml
5,80 €
5,80 EUR/vnt.
Burbono skonio esencija 40 ml
Whisky Apple skonio esencija – 40 ml, 4 l
Viskio skonio esencija 40 ml
3,41 €
3,41 EUR/vnt.
Mirabelės skonio esencija 40 ml
Romo skonio esencija 4 L - 40 ml