Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Duo Grill mėsai, 2 viename prieskonių mišinys, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Adatinis mėsos minkštiklis su saugos užraktu
10,24 € 8,95 €
8,95 EUR/vnt.
Bakterijų kultūros brandinamoms dešroms, 2 g
2,41 €
1205,00 EUR/kg
Aktyvuota kokoso anglis 0,46 kg
4,83 €
10,50 EUR/kg
Maistinė gliukozė 1 kg
6,66 €
6,66 EUR/kg
Juostos su spygliais paukščiams atbaidyti, dekoratyvinės, baltos – iš plastiko, 6 vnt.
10,24 €
1,71 EUR/vnt.
U tipo smeigės agrotekstilei, 100 vnt.
13,90 € 9,44 €
0,09 EUR/vnt.
L tipo smeigės agroplėvelei 100 vnt.
9,97 € 5,83 €
0,06 EUR/vnt.
Rūkymo kabliai – S formos, aštriais galais, 4 mm x 150 mm, 15 vnt.
13,90 € 13,17 €
2,63 EUR/vnt.
Rūkymo kabliai – S formos, aštrinti, 3 mm x 150 mm, 15 vnt.
8,94 € 8,66 €
0,58 EUR/vnt.
Rūkymo kabliai – S formos, su aštriais galais, 4 mm x 150 mm, 5 vnt.
5,26 € 4,70 €
0,94 EUR/vnt.
Rūkymo kabliai – S formos, nukirstais 45° galais, 5 mm × 150 mm, 5 vnt.
5,53 € 4,41 €
0,88 EUR/vnt.
Kabliai rūkymui – S formos, su aštriais galiukais, 4 mm x 100 mm, 5 vnt.
4,46 € 4,22 €
0,84 EUR/vnt.
Rūkymo kabliai – S, su 45° nuožulniais galais, 4 mm x 150 mm, 5 vnt.
4,24 € 4,07 €
0,81 EUR/vnt.
Rūkymo kabliai – S, su paaštrintu galu, 3 mm x 150 mm, 5 vnt.
3,65 € 3,41 €
0,68 EUR/vnt.