Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Alkoholio kiekio matavimas
7,31 €
7,31 EUR/vnt.
Alkoholio matuoklis, nedūžtantis su mėgintuvėliu, matavimo diapazonas 20-98%
4,99 € 3,95 €
3,95 EUR/vnt.
Kokosų skonio esencija 2 L alkoholiui - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Kapiliarinis vyno matuoklis alkoholio kiekiui matuoti
3,41 €
3,41 EUR/vnt.
Nerūdijančio plieno pakabinama filtravimo kolona, rinkinyje priedai ir aktyvinta anglis
44,39 €
44,39 EUR/vnt.
Premium nerūdijančiojo plieno filtravimo kolona, komplekte priedai ir aktyvinta anglis
51,22 €
51,22 EUR/vnt.
Alkoholometras su termometru
6,04 €
6,04 EUR/vnt.
Whisky Apple skonio esencija – 40 ml, 4 l
3,68 €
92,00 EUR/l
Viskio su apelsinu skonio esencija 4 l – 40 ml
3,68 € 3,51 €
87,75 EUR/l
Viskio su medumi skonio esencija 4 l – 40 ml
Distiliatoriaus modulis - apžiūros langelis - fi 48,3 mm, ilgis 100 mm
39,51 €
39,51 EUR/vnt.
Distiliatoriaus modulis - distiliavimo papūga
34,14 €
34,14 EUR/vnt.
Daugiafunkcis matuoklis cukraus koncentracijai ir potencialiam alkoholiniam stiprumui
„Wild Cherry Whiskey“ skonio esencija 40 ml
85,25 EUR/l
Kamštis / kepurėlė balionams su siauru kakleliu fi57mm
0,95 €
0,95 EUR/vnt.