Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Alkoholio kiekio matavimas
7,31 €
7,31 EUR/vnt.
Turbo X-Pure mielės 21,3 %, 100 L
6,31 €
17,53 EUR/kg
Alkoholio matuoklis, nedūžtantis su mėgintuvėliu, matavimo diapazonas 20-98%
4,99 € 3,95 €
3,95 EUR/vnt.
Distiliavimo mielės Turbo Koji, 50 g (be sacharifikacijos!)
2,63 €
52,60 EUR/kg
Spiritinės turbo mielės X-Harmony 18%, 25 L, 138 g
3,22 €
23,33 EUR/kg
Turbo mielės X-Pure 21,3% 48 h, 25 l
23,85 EUR/kg
Turbo mielės X-Harmony 18 %, 100 l, 360 g
6,24 €
17,33 EUR/kg
Distiliavimo mielės Turbo reVOLTa 48h
2,32 €
17,19 EUR/kg
Alkoholometras su termometru
6,04 €
6,04 EUR/vnt.
Alkoholometras Mini
1,10 €
1,10 EUR/vnt.
Mažas alkoholometras
4,46 €
4,46 EUR/vnt.
Alkoholometras
5,00 €
5,00 EUR/vnt.
Kokoso kevalo aktyvuota anglis 0,86 kg
7,68 €
8,93 EUR/kg
Mini spiritometras EN/DE
1,76 €
1,76 EUR/vnt.
Tikslus stiklinis spiritometras
10,24 €
10,24 EUR/vnt.