Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Aviečių skonio esencija su natūraliu aromatu, skirta 4 L alkoholio – 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Citrinų ir aviečių skonio esencija – 40 ml, skirta 4 l
3,19 EUR/vnt.
6 esencijų rinkinys - VAISINIS 6x40 ml
14,14 €
58,92 EUR/l
Kvietinės duonos raugas su mielėmis – 23 g
1,29 €
56,09 EUR/kg
Vyno rinkinys 4 PORY ROKU - Avietė
5,49 €
52,29 EUR/kg
hawkSTILL Wi-Fi IQ rinkinys – distiliavimo termometras su Wi-Fi ir ekranu
150,00 €
150,00 EUR/vnt.
Daugiafunkcis 18 l stiklainis su užsukamu dangteliu
7,68 €
7,68 EUR/vnt.
Daugiafunkcis 12L indas su užsukamu dangteliu
6,31 €
6,31 EUR/vnt.
Nedūžtantis, daugiafunkcis stiklainis su juodu užsukamu dangteliu, 10 l
5,14 €
5,14 EUR/vnt.
Nedūžtantis, daugiafunkcis stiklainis su juodu dangteliu, 3L
3,36 € 3,34 €
3,34 EUR/vnt.
Damižono kamštis fi 48/51 mm su uždarymu
1,05 €
1,05 EUR/vnt.
Baliono kamštis fi 44/48 mm su uždarymu
0,97 €
0,97 EUR/vnt.
Baliono kamštis Ø 37/41 mm su uždarymu
0,83 €
0,83 EUR/vnt.
Damadžanos kamštis fi 28/32 mm su uždoriu
0,75 €
0,75 EUR/vnt.
Distiliavimo rinkinys hawkSTILL „Šalti Pirštai” 60 l + Wi-Fi IQ sistema su LCD ekranu
432,68 €
432,68 EUR/vnt.