Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Esmė vyšnių skonio, 2,5 L 250 L paruošto gėrimo
132,68 €
53,07 EUR/l
Knyga "Distiliatų kūrimas nuo A iki Ž" (lenkų kalba)
15,85 €
15,85 EUR/vnt.
Viskio su medumi skonio esencija 4 l – 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Viskio su apelsinu skonio esencija 4 l – 40 ml
3,68 € 3,51 €
87,75 EUR/l
500 ml butelis degtinei - 8 vnt.
7,11 € 3,90 €
0,49 EUR/vnt.
Slyvų degtinės skonio esencija, skirta 4 l, 40 ml
500 ml butelis degtinei, su juodu užsukamu kamšteliu, 6 vnt.
4,07 €
0,68 EUR/vnt.
500 ml lieknas butelis su juodu užsukamu kamšteliu, degtinei, 6 vnt.
4,61 €
0,77 EUR/vnt.
Lipnios etiketės 60x90 mm buteliams, degtinei, 3 dizainai, 20 vnt.
2,43 € 1,56 €
0,08 EUR/vnt.
Lipnios etiketės 60x90 mm buteliams, degtinei, PRL, 20 vnt.
2,63 € 2,05 €
0,10 EUR/vnt.
Lipnios etiketės 60 x 90 mm buteliams, degtinei, juodos, 20 vnt.
2,63 € 1,95 €
Lipnios etiketės 60x90 mm buteliams, degtinei, baltos, 20 vnt.
2,63 € 1,56 €
1 l stalo butelis su užsukamu kamšteliu fi28 - 4 vnt.
5,27 €
1,32 EUR/vnt.
Butelių užsukami kamšteliai fi 28/18 – mišrus rinkinys – 100 vnt.
10,24 €
Stumbro žolė - kvapioji šventžolė 12 vnt. / 4 l
1,95 €
0,16 EUR/vnt.