Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Aktyvuota anglis (akmens anglis, mineralinės kilmės) 0,86 kg
7,05 €
8,20 EUR/kg
Nedūžtantis alkoholometras su mėgintuvėliu, matavimo diapazonas 20–98 %
3,95 €
3,95 EUR/vnt.
Vyšnių ir brendžio skonio esencija, 40 ml - skirta 4 L
3,68 €
92,00 EUR/l
Activated Duo Carbon – aktyvintos mineralinės (akmens) ir kokosų anglies mišinys, 1 kg, iki 60 l
5,61 €
5,61 EUR/kg
Kokosų skonio esencija, 2,5L, 125L paruošto gėrimo
132,68 €
53,07 EUR/l
500 ml butelis su užsukamu kamšteliu, užrašas „Cytrynówka“, 1 vnt.
1,53 €
1,53 EUR/vnt.
„Whisky Fire“ skonio esencija, skirta 4 l, 40 ml
Alkoholio matuoklis, nedūžtantis su mėgintuvėliu, matavimo diapazonas 20-98%
4,99 € 3,95 €
Kokoso skonio esencija, skirta 5 L - 100 ml
6,90 €
6,90 EUR/vnt.
Monopolio tipo butelis 200 ml, su auksiniu užsukamu kamšteliu fi 28, 1 vnt.
0,60 €
0,60 EUR/vnt.
Spiritinės turbo mielės Turbo Grom 48 h 100 L
9,46 €
18,55 EUR/kg
Spiritinės mielės Turbo Grom 5–7 dienų 100L
6,31 €
18,56 EUR/kg
Distiliavimo mielės Turbo Koji, 50 g (be sacharifikacijos!)
2,63 €
52,60 EUR/kg
Butelis Gallone 1L su užsukamu kamšteliu be pintinės
2,90 €
2,90 EUR/vnt.
Distiliavimo mielės Turbo Grom 24h
4,61 €
25,61 EUR/kg