Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Kokoso kevalo aktyvuota anglis 0,86 kg
7,68 €
8,93 EUR/kg
Distiliatoriaus modulis distiliato aromatizavimui
37,31 €
37,31 EUR/vnt.
Aktyvuota kokoso anglis 0,46 kg
4,83 €
10,50 EUR/kg
Activated Duo Carbon – aktyvintos mineralinės (akmens) ir kokosų anglies mišinys, 1 kg, iki 60 l
5,61 €
5,61 EUR/kg
Modulinis distiliatorius Convex 18 l Baldur
246,10 € 241,46 €
241,46 EUR/vnt.
Modulinis distiliatorius 30 l Freja - elektrinis
234,15 €
234,15 EUR/vnt.
Demižonas vynui 10 L su plačiu kakleliu plast. krepšyje
24,87 € 23,41 €
23,41 EUR/vnt.
Vyno mielės Turbo Fruit 5-7 dienų 100 L
35,06 EUR/kg
Highcastle Whisky skonio esencija, skirta 2 l – 40 ml
3,41 €
85,25 EUR/l
Vanilinės ąžuolo plokštelės, stipriai skrudintos, 20 g
2,17 €
108,50 EUR/kg
Modulinis distiliatorius Convex, elektrinis, 30 L - Perun
390,00 €
390,00 EUR/vnt.
Modulinis elektrinis distiliatorius Convex 60 l – Perun XXL
Modulinis distiliatorius Convex 30 L - Torpeda, „Šalti Pirštai”
270,73 €
270,73 EUR/vnt.
Distiliatorius hawkSTILL 1.0 CONVEX 30 l – 2 atskirtuvai
209,02 €
209,02 EUR/vnt.
Klasikinis Convex distiliatorius 30 L - 1 nusodintuvas
172,20 €
172,20 EUR/vnt.