Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Slyvų degtinės skonio esencija, skirta 4 l, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Slyvų skonio esencija, skirta 4 L alkoholio, 40 ml
3,19 €
3,19 EUR/vnt.
Prancūziško ąžuolo kubeliai, stipriai išdeginti, aromatizuoti – Slyva, 20 g
2,78 €
139,00 EUR/kg
Slyvų skonio esencija 100 ml
6,90 €
6,90 EUR/vnt.
6 esencijų rinkinys - VAISINIS 6x40 ml
14,14 €
58,92 EUR/l
Esencija Jänek Majster, 2,5 L iki 250 L paruošto gėrimo
172,20 €
68,88 EUR/l
Mango ir marakujos skonio esencija, skirta 5 L, 100 ml
69,00 EUR/l
Kavos skonio esencija 100 ml
6,90 € 6,39 €
63,90 EUR/l
Vyšnių ir brendžio skonio esencija, 40 ml - skirta 4 L
„Whisky Fire“ skonio esencija, skirta 4 l, 40 ml
Burbono skonio esencija 4 L, 40 ml
Esencija Jänek Majster, skirta 4 l, 40 ml
Lazdyno riešuto skonio esencija 4 l alkoholiui – 40 ml
Apeorello Dolce esencija 4 litrams, 40 ml
3,68 EUR/vnt.
Esencija Sauer-Kirsche – Skaidri vyšnia, 40 ml, skirta 4 l