Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Kavos skonio esencija su natūraliais aromatais, skirta 4 l – 40 ml
3,19 €
3,19 EUR/vnt.
Viskio su medumi skonio esencija 4 l – 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Viskio su apelsinu skonio esencija 4 l – 40 ml
3,68 € 3,51 €
87,75 EUR/l
Kriaušių skonio esencija su natūraliu aromatu, 2,5 l
132,68 €
53,07 EUR/l
Natūralios ąžuolo drožlės alkoholinių gėrimų aromatizavimui (viskiui, baltajam vynui), 50 g
2,22 €
2,22 EUR/vnt.
Citrinų ir aviečių skonio esencija – 40 ml, skirta 4 l
Burbono skonio esencija 4 L, 40 ml
Kavos skonio esencija 100 ml
6,90 € 6,39 €
63,90 EUR/l
„Wild Cherry Whiskey“ skonio esencija 40 ml
3,41 €
85,25 EUR/l
6 esencijų rinkinys - kokteiliams 6x40ml
15,12 €
63,00 EUR/l
Šokolado skonio esencija alkoholiui, skirta 4 l – 40 ml
79,75 EUR/l
6 esencijų rinkinys - WHISK(E)Y 6x40 ml
Espresso skonio esencija, skirta 4 l, 40 ml
3,68 EUR/vnt.
Whisky Apple skonio esencija – 40 ml, 4 l
Kriaušių skonio esencija – kriaušiniam likeriui, 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l