Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Vyšnių ir trešnių kauliukų išėmėjas (pakuotė – plėvelėje)
6,49 €
6,49 EUR/vnt.
Stiklinė 3 l statinaitė su plačia įpylimo anga, kamščiu, stoveliu ir čiaupu
15,36 €
15,36 EUR/vnt.
Statinaitė 5 l, stiklinė, su plačia įpylimo anga, kamščiu, stovu ir kraneliu
24,63 €
24,63 EUR/vnt.
Natūralios ąžuolo drožlės alkoholinių gėrimų aromatizavimui (viskiui, baltajam vynui), 50 g
2,22 €
2,22 EUR/vnt.
Alco-crystal - priemonė, gerinanti alkoholinių gėrimų savybes
2,12 €
302,86 EUR/kg
Stipriai skrudintos ąžuolo drožlės alkoholinių gėrimų (viskio, burbono, brendžio, konjako, alaus) aromatizavimui, 50 g
44,40 EUR/kg
Esencija Jänek Majster, 2,5 L iki 250 L paruošto gėrimo
172,20 €
68,88 EUR/l
Tennessee viskio skonio esencija 2,5 l, skirta paruošti iki 250 l gėrimo
Cidonijų skonio esencija, 2,5 L iki 250 L paruošto gėrimo
132,68 €
53,07 EUR/l
Kokosų skonio esencija, 2,5L, 125L paruošto gėrimo
Esmė vyšnių skonio, 2,5 L 250 L paruošto gėrimo
6 esencijų rinkinys - VAISINIS 6x40 ml
14,14 €
58,92 EUR/l
Prancūziško ąžuolo kubeliai, stipriai skrudinti, aromatizuoti – Vyšnia, 20 g
2,78 €
139,00 EUR/kg
Prancūziško ąžuolo kubeliai, stipriai išdeginti, aromatizuoti – Slyva, 20 g
Ąžuolo skonio esencija su natūraliu aromatu ir ekstraktu – 40 ml, skirta 4 L
3,41 €
3,41 EUR/vnt.