Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Plokščias butelis (piersiówka) 200 ml su užsukamu kamšteliu, su „Sniego senio“ spauda, 1 vnt.
1,02 €
1,02 EUR/vnt.
Klasztorna 500 ml butelis su užsukamu kamšteliu, spauda „Eglutė“, 1 vnt.
1,63 €
1,63 EUR/vnt.
Klasztorna 500 ml butelis su užsukamu kamšteliu, spauda „Kalėdų Senelis“, 1 vnt.
Plokščias 200 ml buteliukas su užsukamu dangteliu, spauda „Eglutės burbulai“, 1 vnt.
VYPITO 12%, paketėlis 18 kokteilių - Energetinis gėrimas, 126 g
3,34 €
3,34 EUR/vnt.
Distiliavimo mielės Turbo Whiskey
1,85 €
80,43 EUR/kg
Distiliavimo mielės Turbo Grappa 7–10 dienų
3,68 €
30,67 EUR/kg
Esencija Jänek Majster, 2,5 L iki 250 L paruošto gėrimo
172,20 €
68,88 EUR/l
SodaJoy gazavimo aparato balionėliai, Kayser 10 vnt.
6,39 €
6,39 EUR/vnt.
500 ml butelis degtinei - 8 vnt.
7,11 € 3,90 €
0,49 EUR/vnt.
Esencija Jänek Majster, skirta 4 l, 40 ml
92,00 EUR/l
Žarnelė vyno nupylimui
3,41 €
1,71 EUR/m
Prancūziško ąžuolo kubeliai, stipriai skrudinti, aromatizuoti – viskio, 20 g
170,50 EUR/kg
Prancūziško ąžuolo kubeliai, stipriai skrudinti, aromatizuoti – Vyšnia, 20 g
2,78 €
139,00 EUR/kg
Prancūziško ąžuolo kubeliai, stipriai išdeginti, aromatizuoti – Slyva, 20 g