Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Saturatorius vandeniui ir gėrimams + 10 vnt. CO₂ užtaisų
41,70 €
41,70 EUR/vnt.
Mango ir marakujos skonio esencija, skirta 5 L, 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l
Stipriai skrudintos ąžuolo drožlės alkoholinių gėrimų (viskio, burbono, brendžio, konjako, alaus) aromatizavimui, 50 g
2,22 €
44,40 EUR/kg
Statinaitė 5 l, stiklinė, su plačia įpylimo anga, kamščiu, stovu ir kraneliu
24,63 €
24,63 EUR/vnt.
Stiklinė 3 l statinaitė su plačia įpylimo anga, kamščiu, stoveliu ir čiaupu
15,36 €
15,36 EUR/vnt.
Nedūžtantis 5 l stiklainis su kraneliu ir dvipusiu mediniu stovu
11,55 € 10,61 €
10,61 EUR/vnt.
Nedužtantis 8 l stiklainis su čiaupu ir dvipusiu mediniu stovu
12,43 € 10,95 €
10,95 EUR/vnt.
Slyvų skonio esencija, skirta 4 L alkoholio, 40 ml
3,19 €
3,19 EUR/vnt.
Distiliavimo mielės Turbo Grappa 7–10 dienų
3,68 €
30,67 EUR/kg
Klasztorna 500 ml butelis su užsukamu kamšteliu, spauda „Eglutė“, 1 vnt.
1,63 €
1,63 EUR/vnt.
Klasztorna 500 ml butelis su užsukamu kamšteliu, spauda „Kalėdų Senelis“, 1 vnt.
Skonio esencija – deginto cukraus trauktinei (przepalankai) 0,5 l – 40 ml
2,66 €
66,50 EUR/l
Esencija Jänek Majster, 2,5 L iki 250 L paruošto gėrimo
172,20 €
68,88 EUR/l
Plokščias butelis (piersiówka) 200 ml su užsukamu kamšteliu, su „Sniego senio“ spauda, 1 vnt.
1,02 €
1,02 EUR/vnt.
Plokščias 200 ml buteliukas su užsukamu dangteliu, spauda „Eglutės burbulai“, 1 vnt.