Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Silikoninis stūmoklis vertikaliam 2,5kg dešrų kimštuviui
6,90 €
6,90 EUR/vnt.
Premium klasės vertikalus dešrų kimštuvas 5 L
172,19 € 136,58 €
136,58 EUR/vnt.
Premium klasės vertikalus dešrų kimštuvas, 7 l
184,38 € 157,56 €
157,56 EUR/vnt.
Bakterijų kultūros brandinamoms dešroms, 2 g
2,41 €
1205,00 EUR/kg
Mėsos tinklelių aplikatorius - premium
13,17 €
13,17 EUR/vnt.
Mėsos gaminių tinklelių aplikatorius - premium versija - vamzdis
7,68 € 6,78 €
6,78 EUR/vnt.
Viskio skonio esencija, 100 ml, skirta 10 L
8,19 €
81,90 EUR/l
Aviečių skonio esencija su natūraliu aromatu, skirta 4 L alkoholio – 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Turbo X-Pure mielės 21,3 %, 100 L
6,31 €
17,53 EUR/kg
Distiliatoriaus modulis - jungtis - fi 48,3 mm ilgis 500 mm
41,95 €
41,95 EUR/vnt.
Romo skonio esencija 4 L - 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Mielių maistinė druska vynui Kombi Vita - 10g
1,34 €
134,00 EUR/kg
Butelis Twist Off 330 ml su fi43 dangteliu ir spalvota spauda - 6 vnt.
5,83 €
0,97 EUR/vnt.
Reserve Brandy skonio esencija, 40 ml, skirta 4 l
3,68 EUR/vnt.
Citrinų skonio esencija su natūraliu aromatu 4 litrams - 40 ml