Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Kalio metabisulfitas 1 kg
13,17 €
13,17 EUR/kg
Kalio metabisulfitas, 100 g
2,51 €
25,10 EUR/kg
Kalio metabisulfitas 10 g
0,73 €
73,00 EUR/kg
pH matavimas
2,92 €
2,92 EUR/vnt.
Pirosiarczyn Turbo, 15 g
0,90 €
60,00 EUR/kg
8 L stiklainis su plastikiniu dangčiu
9,92 € 7,41 €
7,41 EUR/vnt.
Stiklainis TO 4 L ir dangtelis fi 100 su rankenėle
4,63 € 3,90 €
3,90 EUR/vnt.
Stiklainis 15 L su plastikiniu dangčiu
13,17 EUR/vnt.
12 l stiklainis su plastikiniu dangčiu
11,48 €
11,48 EUR/vnt.
Damadžana Dama 5L su pintu apvalkalu, su užsukamu dangteliu
7,41 €
Demižonas Dama 3 l su apsauginiu apvalkalu, su užsukamu dangteliu
6,46 €
6,46 EUR/vnt.
Damižonas Dama 5 l su vieliniu užsegimu
6,39 €
6,39 EUR/vnt.
Damadžana Dama 2 l su pintu apvalkalu, su užsukamu dangteliu
6,14 €
6,14 EUR/vnt.
5 l demižonas Dama su užsukamu dangteliu - be krepšelio
6,04 €
6,04 EUR/vnt.
Vyno butelis 750 ml rudas - pakuotė 8 vnt.
5,80 € 5,24 €
0,66 EUR/vnt.