Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Kalio metabisulfitas 1 kg
13,17 €
13,17 EUR/kg
Kalio metabisulfitas, 100 g
2,51 €
25,10 EUR/kg
Kalio metabisulfitas 10 g
0,73 €
73,00 EUR/kg
Damadžana Dama 5L su pintu apvalkalu, su užsukamu dangteliu
7,41 €
7,41 EUR/vnt.
Olivinės spalvos vyno butelis 0,75 L - pakuotė 8 vnt.
6,44 €
0,81 EUR/vnt.
Demižonas vynui 34 L plastikiniame krepšyje
36,09 € 32,19 €
32,19 EUR/vnt.
40 ml TO stiklainis su juodu dangteliu fi 43 - 10 vnt.
5,14 € 4,22 €
0,42 EUR/vnt.
Butelis „Miss Barku“ 500 ml su užsukamu kamšteliu, 1 vnt.
3,55 € 2,63 €
2,63 EUR/vnt.
Pirosiarczyn Turbo, 15 g
0,90 €
60,00 EUR/kg
pH matavimas
2,92 €
2,92 EUR/vnt.
8 L stiklainis su plastikiniu dangčiu
9,92 € 7,41 €
Stiklainis TO 4 L ir dangtelis fi 100 su rankenėle
4,63 € 3,90 €
3,90 EUR/vnt.
Stiklainis 15 L su plastikiniu dangčiu
13,17 EUR/vnt.
12 l stiklainis su plastikiniu dangčiu
11,48 €
11,48 EUR/vnt.
Demižonas Dama 3 l su apsauginiu apvalkalu, su užsukamu dangteliu
6,46 €
6,46 EUR/vnt.