Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Skystas rūkymo dūmų aromatas, skirtas 20 kg, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Skystas rūkymo dūmas – vyšnių, 250 ml
Skystas rūkymo dūmų aromatas – ąžuolinis, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Skysti rūkymo dūmai – vyšnių medienos, 40 ml
Klubowa butelis 500 ml su auksiniu užsukamu dangteliu, rinkinys 6 vnt.
5,41 €
0,90 EUR/vnt.
Natūralus kamštis, cilindrinis 24 x 38 mm - 20 vnt.
3,49 €
0,17 EUR/vnt.
Aromatic Bayanus Multicomplex startinis rinkinys vynui, 40 g
1,46 €
36,50 EUR/kg
Distiliatoriaus modulis - refliuksas - šalti pirštai
73,90 €
73,90 EUR/vnt.
Distiliatoriaus modulis - galvutė - Liebigo kondensatorius
61,46 €
61,46 EUR/vnt.
Jogurto gaminimo aparatas su termostatu, 9 stiklainiai, 1,6 L
56,33 € 46,83 €
46,83 EUR/vnt.
Nerūdijančio plieno prizminės spyruoklės – 1 l
31,70 €
31,70 EUR/l
Jogurto gaminimo aparatas su termostatu, 7 stiklainėlių, 1,3 l
29,75 €
29,75 EUR/vnt.
Nerūdijančios prizminės spyruoklės - 0,5 l
16,58 €
33,16 EUR/l
Metaliniai gyvai gaudantys spąstai pelėms
8,07 € 7,24 €
7,24 EUR/vnt.
Slyvų skonio esencija 100 ml
6,90 €
6,90 EUR/vnt.