Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Vyšnių likerio skonio esencija 10 L - 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l
Kriaušių skonio esencija – kriaušinis likeris, koncentratas 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Esencija Jänek Majster, skirta 4 l, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Esencija Jänek Majster, 2,5 L iki 250 L paruošto gėrimo
172,20 €
68,88 EUR/l
Šokolado skonio esencija alkoholiui, skirta 4 l – 40 ml
Aviečių skonio esencija su natūraliu aromatu, skirta 4 L alkoholio – 40 ml
Slyvų skonio esencija 100 ml
6,90 EUR/vnt.
Kriaušių skonio esencija – kriaušiniam likeriui, 100 ml
Kavos skonio esencija su natūraliais aromatais, skirta 4 l – 40 ml
3,19 EUR/vnt.
Kriaušių skonio esencija su natūraliu aromatu, 2,5 l
132,68 €
53,07 EUR/l
Citrinų ir aviečių skonio esencija – 40 ml, skirta 4 l
Kavos skonio esencija 100 ml
6,90 € 6,39 €
63,90 EUR/l
Esencijų rinkinys Jänek Majster 40 ml + Przepalanka 40 ml
5,80 €
5,80 EUR/vnt.
Esencija Sauer-Kirsche – Skaidri vyšnia, 40 ml, skirta 4 l
3,68 EUR/vnt.
Kokosų skonio esencija 2 L alkoholiui - 40 ml