Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Mielių maistinė druska 10 g
0,95 €
0,95 EUR/vnt.
VYPITO 12%, pakelis 18 kokteilių - Chillout lengvai vaisinis, 126 g
3,34 €
26,51 EUR/kg
Vyno mielės Enovini® BAYA, 7 g
1,29 €
184,29 EUR/kg
Mikrobravoras "1"
73,90 €
73,90 EUR/vnt.
Vyno mielės Fermivin LS2, 7 g
1,49 €
212,86 EUR/kg
Sausos kepyklinės mielės, 1 kg
12,19 €
12,19 EUR/vnt.
MikroBrowar ECO 2
51,22 €
51,22 EUR/vnt.
Džiovintos kepimo mielės, 250 g
3,41 €
3,41 EUR/vnt.
Sidro rinkinys 20 L
32,19 €
32,19 EUR/vnt.
Brewkit Coopers Draught
18,53 €
10,90 EUR/kg
VYPITO 12 %, pakelis 18 kokteilių – Multitropic, 126 g
3,95 €
3,95 EUR/vnt.
VYPITO 12%, paketėlis 18 kokteilių - Energetinis gėrimas, 126 g
3,34 EUR/vnt.
VYPITO 12%, pakelis 18 kokteilių - Citrina & laimas, 126 g
VYPITO 12 %, paketėlis 18 kokteilių - Mandarinas, 126 g
Džiovintos kepimo mielės, 500 g
6,39 €
12,78 EUR/kg