Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Viskio skonio esencija, 100 ml, skirta 10 L
8,19 €
81,90 EUR/l
Butelis „Daniels“ 500 ml su užsukamu kamšteliu, 1 vnt.
1,56 €
1,56 EUR/vnt.
Butelis Daniels 500 ml su užsukamu kamšteliu, užrašas „Bimber OLD“, 1 vnt.
1,88 €
1,88 EUR/vnt.
MikroBrowar ECO 2
51,22 €
51,22 EUR/vnt.
Nedūžtantis 25 l balionas su rankena ir kraneliu
21,22 €
21,22 EUR/vnt.
Demijonas 15 l su rankena ir kraneliu
18,29 €
18,29 EUR/vnt.
10 l balionas su rankena ir kraneliu
16,58 €
16,58 EUR/vnt.
Mikrobiologinis sūrio fermentas Strong, 30 ml
6,66 €
222,00 EUR/l
Kavos skonio esencija su natūraliais aromatais, skirta 4 l – 40 ml
3,19 €
3,19 EUR/vnt.
Balkoninė rūkykla – ŠEIMYNINĖ
77,80 €
77,80 EUR/vnt.
Stiklainis TO 720 ml su spalvotu užsukamu dangteliu fi 82/6 - 6 vnt.
3,70 €
0,62 EUR/vnt.
Stiklainis TO 106 ml Amfora su juodu užsukamu dangteliu fi 53 - 8 vnt.
6,60 € 4,53 €
0,57 EUR/vnt.
Termometras konservavimui (0 °C iki +100 °C) 22 cm
3,41 €
3,41 EUR/vnt.
Burbono skonio esencija 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Automatinė vazoninių augalų laistymo sistema
26,83 €
26,83 EUR/vnt.