Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Citrinų skonio esencija su natūraliu aromatu, skirta 10 L - 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l
Plokščias kišeninis butelis 200 ml su užsukamu kamšteliu ir spauda „Cytrynówka“, 2 variantas
1,02 €
1,02 EUR/vnt.
Tynktura 500 ml butelis su spauda „Cytrynówka” ir užsukamu kamšteliu
1,88 €
1,88 EUR/vnt.
Citrinų skonio esencija su natūraliu aromatu 4 litrams - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
500 ml butelis su užsukamu kamšteliu, užrašas „Cytrynówka“, 1 vnt.
1,53 €
1,53 EUR/vnt.
Klasztorna 500 ml butelis su užsukamu kamšteliu ir užrašu „Cytrynówka“, raštas 1
Citrinų ir aviečių skonio esencija – 40 ml, skirta 4 l
3,19 EUR/vnt.
Plokščias kišeninis butelis 200 ml su užsukamu kamšteliu ir spauda „Cytrynówka”, 1 dizainas
1,17 €
1,17 EUR/vnt.
VYPITO 12 %, paketėlis 18 kokteilių - Mandarinas, 126 g
3,95 €
3,95 EUR/vnt.
Užsukamas dangtelis fi 66 languotas - 10 vnt.
1,38 € 1,22 €
0,12 EUR/vnt.
Naminė kabanosams – žolelių ir prieskonių mišinys, 30 g
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Vyndarystės rinkinys Easy – lengvas būdas pasigaminti naminį vyną
20,00 €
20,00 EUR/vnt.
Kišeninė gertuvė–butelis 500 ml su užsukamu kamšteliu, spauda „Naminė užpiltinė”, 1 vnt.
1,63 €
1,63 EUR/vnt.
Plokščias butelis 200 ml su užsukamu dangteliu, užrašas „Naminė užpiltinė”, 1 vnt.
Apvali sūrio forma Ø 8,4 x 7,4 cm, skirta 250 g
1,33 € 1,02 €