Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Coopers imbierinio alaus „Ginger Beer“ gamybos koncentratas, 0,5 kg
13,17 €
Butelis „Daniels“ 500 ml su užsukamu kamšteliu, 1 vnt.
1,56 €
1,56 EUR/vnt.
Cidonijų skonio esencija, 2,5 L iki 250 L paruošto gėrimo
132,68 €
53,07 EUR/l
Kokosų skonio esencija, 2,5L, 125L paruošto gėrimo
Kokoso skonio esencija, skirta 5 L - 100 ml
6,90 €
6,90 EUR/vnt.
Vyšnių ir brendžio skonio esencija, 40 ml - skirta 4 L
3,68 €
92,00 EUR/l
Statinaitė 5 l, stiklinė, su plačia įpylimo anga, kamščiu, stovu ir kraneliu
24,63 €
24,63 EUR/vnt.
Stiklinė 3 l statinaitė su plačia įpylimo anga, kamščiu, stoveliu ir čiaupu
15,36 €
15,36 EUR/vnt.
Tennessee viskio skonio esencija 2,5 l, skirta paruošti iki 250 l gėrimo
172,20 €
68,88 EUR/l
6 esencijų rinkinys - WHISK(E)Y 6x40 ml
15,12 €
63,00 EUR/l
Tennessee viskio skonio esencija, skirta 10 l – 100 ml
8,44 €
84,40 EUR/l
Viskio skonio esencija, 100 ml, skirta 10 L
8,19 €
81,90 EUR/l
Whisky Apple skonio esencija – 40 ml, 4 l
„Whisky Fire“ skonio esencija, skirta 4 l, 40 ml
Burbono skonio esencija 4 L, 40 ml