Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Picos akmuo su laikikliu ir pjaustytuvu, iš kordieryto, apvalus, 33 cm
8,53 € 6,80 €
6,80 EUR/vnt.
Besisukanti skalūno patera fi30cm
15,85 € 14,88 €
14,88 EUR/vnt.
Sausos mielės itališkai picai - 100 g
3,19 €
31,90 EUR/kg
Dangtelis fi 100 bordo - 10 vnt.
3,43 € 2,63 €
0,26 EUR/vnt.
Užsukami dangteliai fi 100, auksiniai - 10 vnt.
3,68 € 2,39 €
0,24 EUR/vnt.
Užsukamas dangtelis fi 100, juodas - 10 vnt.
3,80 € 2,46 €
0,25 EUR/vnt.
Virtuvinis termometras (0 °C iki +100 °C) 12,3 cm
4,22 €
4,22 EUR/vnt.
Medinis kambario termometras (nuo -20 iki +50 °C), tamsiai rudas, 15 cm
2,58 €
2,58 EUR/vnt.
Lipnios etiketės prieskoniams, apvalios, juodos – 30 vnt.
1,53 €
0,05 EUR/vnt.
Vaikiškas stiklainis twist off 212 ml su spauda ir dangteliu fi 66/4, 6 vnt.
6,31 €
1,05 EUR/vnt.
Stūmoklio tarpinė vertikaliems dešrų kimštuvams 3, 5, 7 L
4,41 €
4,41 EUR/vnt.
Duo Masło - česnakinis ir žolelių prieskonis 2 viename, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Turbo mielės X-Pack 1,8 kg – profesionalios, skirtos didelėms raugo partijoms
24,63 €
13,68 EUR/kg
Fermentacijos vamzdelis CICHOSZA!
1,41 €
1,41 EUR/vnt.
Kampinis fermentacijos vamzdelis fermentaciniams indams - nedūžtantis
1,17 €
1,17 EUR/vnt.