Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Kokosų skonio esencija 2 L alkoholiui - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Nerūdijančio plieno pakabinama filtravimo kolona, rinkinyje priedai ir aktyvinta anglis
44,39 €
44,39 EUR/vnt.
Alco-crystal - priemonė, gerinanti alkoholinių gėrimų savybes
2,12 €
302,86 EUR/kg
Stipriai skrudintos ąžuolo drožlės alkoholinių gėrimų (viskio, burbono, brendžio, konjako, alaus) aromatizavimui, 50 g
2,22 €
44,40 EUR/kg
Natūralios ąžuolo drožlės alkoholinių gėrimų aromatizavimui (viskiui, baltajam vynui), 50 g
2,22 EUR/vnt.
Premium nerūdijančiojo plieno filtravimo kolona, komplekte priedai ir aktyvinta anglis
51,22 €
51,22 EUR/vnt.
„Wild Cherry Whiskey“ skonio esencija 40 ml
3,41 €
85,25 EUR/l
Whisky Apple skonio esencija – 40 ml, 4 l
3,68 €
92,00 EUR/l
Burbono skonio esencija 4 L, 40 ml
Distiliatoriaus modulis - apžiūros langelis - fi 48,3 mm, ilgis 100 mm
39,51 €
39,51 EUR/vnt.
Viskio su apelsinu skonio esencija 4 l – 40 ml
3,68 € 3,51 €
87,75 EUR/l
Viskio su medumi skonio esencija 4 l – 40 ml
Kamštis / kepurėlė balionams su siauru kakleliu fi57mm
0,95 €
0,95 EUR/vnt.
Distiliatoriaus modulis - distiliavimo papūga
34,14 €
34,14 EUR/vnt.
6 esencijų rinkinys - WHISK(E)Y 6x40 ml
15,12 €
63,00 EUR/l