Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Duo Grill Klasikinė žuviai ir daržovėms – 2 viename prieskonių mišinys, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Duo Masło - česnakinis ir žolelių prieskonis 2 viename, 2 x 12 g
Marinatas šonkauliukams – žolelių ir prieskonių mišinys, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg
Marinatas kiaulienos karkai - žolelių ir prieskonių mišinys, 70 g
1,80 € 1,27 €
18,14 EUR/kg
Užsukamas dangtelis su spauda – daržovių motyvas, fi 82/6, 10 vnt.
1,53 €
0,15 EUR/vnt.
Dangteliai fi 66/4 su taškeliais mix - 10 vnt.
1,24 € 0,71 €
0,07 EUR/vnt.
Gofruoti maišeliai vakuumavimo aparatui 25 x 35 cm, 50 vnt.
10,56 €
0,21 EUR/vnt.
Gofruoti maišeliai vakuumatoriui, 20x30 cm, 50 vnt.
7,29 €
Gofruota plėvelė-rankovė – vakuumavimo aparatui, 28x600cm
5,51 €
0,92 EUR/m
Gofruota plėvelė-rankovė – vakuumatoriui, 25 x 600 cm
5,00 €
0,83 EUR/m
Vakuuminio pakavimo aparato plėvelė – rankovė 20x600 cm
3,95 €
0,66 EUR/m
Gofruoti maišeliai vakuumatoriui, 15x20 cm, 50 vnt.
3,88 €
0,08 EUR/vnt.
Dangtelis fi66, škotiškas languotas raštas, mix, 10 vnt.
Twist-off stiklainis, „grubasek“ 580 ml su bordo spalvos dangteliu fi82/6, 6 vnt.
4,09 € 3,41 €
0,57 EUR/vnt.
Lipnios etiketės prieskoniams, apvalios, juodos – 30 vnt.
0,05 EUR/vnt.