Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Alkoholometras
5,00 €
5,00 EUR/vnt.
Premium nerūdijančiojo plieno filtravimo kolona, komplekte priedai ir aktyvinta anglis
51,22 €
51,22 EUR/vnt.
Esencijų rinkinys Jänek Majster 40 ml + Przepalanka 40 ml
5,80 €
5,80 EUR/vnt.
6 esencijų rinkinys - VAISINIS 6x40 ml
14,14 €
58,92 EUR/l
Apeorello Dolce esencija 4 litrams, 40 ml
3,68 €
3,68 EUR/vnt.
Vyno mielės Turbo Fruit 5-7 dienų
2,56 €
64,00 EUR/kg
Tennessee viskio skonio esencija 2,5 l, skirta paruošti iki 250 l gėrimo
172,20 €
68,88 EUR/l
Esencija Jänek Majster, 2,5 L iki 250 L paruošto gėrimo
Turbo mielės X-Pack 1,8 kg – profesionalios, skirtos didelėms raugo partijoms
24,63 €
13,68 EUR/kg
Turbo mielės X-Pure 21,3%, 10 x 25 L, 1,35 kg
21,70 €
16,07 EUR/kg
Spiritinės turbo mielės Turbo Grom 48 h 100 L
9,46 €
18,55 EUR/kg
Silikoninė žarnelė fi 7/9mm - temp. -55 +180°C
7,17 €
7,17 EUR/vnt.
Butelis Klasztorna 500 ml, su užsukamu kamšteliu, skaidri - 6 vnt.
7,10 €
1,18 EUR/vnt.
Citrinų skonio esencija su natūraliu aromatu, skirta 10 L - 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l
Vyšnių likerio skonio esencija 10 L - 100 ml