Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Tenesio viskio skonio esencija 4 l kiekiui – 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Brandaxa graikiško brendžio skonio esencija, 40 ml
Mėtinio skonio esencija, 2 l - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Skonio esencija – deginto cukraus trauktinei (przepalankai) 0,5 l – 40 ml
2,66 €
66,50 EUR/l
Espresso skonio esencija, skirta 4 l, 40 ml
3,68 EUR/vnt.
Kavos skonio esencija su natūraliais aromatais, skirta 4 l – 40 ml
3,19 EUR/vnt.
Vyšnių trauktinės skonio esencija 4 l - 40 ml
6 esencijų rinkinys - VAISINIS 6x40 ml
14,14 €
58,92 EUR/l
Saturatorius vandeniui ir gėrimams + 10 vnt. CO₂ užtaisų
41,70 €
41,70 EUR/vnt.
Esencija Jänek Majster, 2,5 L iki 250 L paruošto gėrimo
172,20 €
68,88 EUR/l
VYPITO 12%, paketėlis 18 kokteilių - Energetinis gėrimas, 126 g
3,34 €
3,34 EUR/vnt.
Esencijų rinkinys Jänek Majster 40 ml + Przepalanka 40 ml
5,80 €
5,80 EUR/vnt.
Stipriai skrudintos ąžuolo drožlės alkoholinių gėrimų (viskio, burbono, brendžio, konjako, alaus) aromatizavimui, 50 g
2,22 €
44,40 EUR/kg
VYPITO 12%, pakelis 18 kokteilių - Chillout lengvai vaisinis, 126 g
26,51 EUR/kg
Ąžuolo dribsniai, stipriai skrudinti, cinamoniniai, 50 g
3,04 €
3,04 EUR/vnt.