Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Skysti rūkymo dūmai – vyšnių medienos, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Skysti dūmai – rūkymo dūmo aromatas, 40 ml, iki 3 kg mėsos
Skysti dūmai – ąžuoliniai, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Skystas rūkymo dūmas – vyšnių, 250 ml
Skystas rūkymo dūmų aromatas – ąžuolinis, 40 ml
Skystas rūkymo dūmų aromatas, skirtas 20 kg, 250 ml
Skystų dūmų aromatų rinkinys, 6 vnt. po 40 ml
14,63 €
60,96 EUR/l
Rūkymo dūmų aromatas – kadagis, 250 ml
Elektrinė rūkykla dragON E101 su dūmų generatoriumi, 70 l
450,00 €
450,00 EUR/vnt.
Elektrinė rūkykla dragON su mobiliu pagrindu
649,76 €
649,76 EUR/vnt.
Modulių rinkinys su skaitmeniniu termostatu - dragON 2,7 kW, skirtas sodo rūkykloms
251,22 €
251,22 EUR/vnt.
Elektrinių modulių su skaitmeniniu valdikliu rinkinys – dragON 1,5 kW, skirtas sodo rūkykloms
231,95 €
231,95 EUR/vnt.
Elektroninis virtuvinis termometras su zondu (0°C–250°C), mišrus
15,12 €
15,12 EUR/vnt.
Skysta aktyvuota anglis, skirta 25 l, 140 g
3,56 €
25,43 EUR/kg
Skysta alfa-amilazė
1,88 €
188,00 EUR/l