Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Stiklaininė dešra – žolelių ir prieskonių mišinys, 30 g
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Daiginimo stiklainis Twist-off + 5 sėklų pakuočių
7,66 €
7,66 EUR/vnt.
Daiginimo stiklainis „Twist-off“ su ridikų sėklomis
6,90 €
6,90 EUR/vnt.
Słoikówka - žolelių ir prieskonių ir žolelių mišinys, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Stiklainis 4 L, spalvotas užsukamas dangtelis + šakutė arba žnyplės
4,72 € 4,53 €
4,53 EUR/vnt.
Stiklainis TO 1,7 l fi 100 - 6 vnt.
10,19 € 8,51 €
1,42 EUR/vnt.
Keramzitas vazoniniams augalams, sodininkystei ir miškams stikle, 4-10 mm, 1L
1,80 €
1,80 EUR/l
Maistinė medžiaga vynui su vitaminu B1, 10g
1,17 €
117,00 EUR/kg
Aktyvuota kokosų kevalų anglis 1 kg x 10 – rinkinys
64,14 €
6,41 EUR/kg
Aktyvuota anglis iš kokoso kevalų 1 kg x 4 - rinkinys
26,83 €
6,71 EUR/kg
Aktyvuota kokosų kevalų anglis 1 kg x 2 – rinkinys
13,41 €
Vakarėlių rinkinys - Vypito Mandarinas
11,61 €
11,61 EUR/vnt.
Vakarėlių rinkinys - Vypito Marakuja ir persikas
Vakarėlių rinkinys - Vypito Matcha ir abrikosas
Vakarėlių rinkinys - Vypito Mėta ir laimas