Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Sūrio ir jogurto gaminimo aparatas su termostatu 1,5 L
39,50 € 36,83 €
36,83 EUR/vnt.
Rinkinys – jogurtų gaminimo aparatas ir stiklainėliai vaikams
36,34 €
36,34 EUR/vnt.
Jogurto gaminimo aparatas su termostatu, 7 stiklainėlių, 1,3 l
29,75 €
29,75 EUR/vnt.
Rinkinys su vandens apvalkalu – 1,5 kg kumpio virimo indas + puodas
52,19 € 51,46 €
51,46 EUR/vnt.
Kumpio virimo forma – Šeimos puota 3 kg
25,60 € 24,88 €
24,88 EUR/vnt.
Kumpio virimo indas - Mažas kąsnelis 0,8 kg
16,82 € 15,60 €
15,60 EUR/vnt.
Šinkovaro rinkinys – Šeimos puota, 3 kg
31,95 €
31,95 EUR/vnt.
Šinkovaro rinkinys – Rimtas Kąsnis 1,5 kg
23,41 €
23,41 EUR/vnt.
Nešiojama rūkykla su termometru ir vaismedžių rūkymo drožlėmis
59,02 € 38,78 €
38,78 EUR/vnt.
Senelio Felikso paslaptis mėsos sūdymui – prieskonių ir žolelių mišinys, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Naminė kabanosams – žolelių ir prieskonių mišinys, 30 g
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Horizontalus 4 kg dešrų kimštuvas
62,92 € 60,97 €
60,97 EUR/vnt.
Horizontalus 2,5 kg dešrų kimštuvas su silikoniniu stūmokliu
33,16 € 29,75 €
Vertikalus dešrų kimštuvas 4 kg
70,24 € 65,36 €
65,36 EUR/vnt.
6 esencijų rinkinys - WHISK(E)Y 6x40 ml
15,12 €
63,00 EUR/l