Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Automatinė vazoninių augalų laistymo sistema
26,83 €
26,83 EUR/vnt.
Vakarėlių rinkinys - Vypito Mandarinas
11,61 €
11,61 EUR/vnt.
Vakarėlių rinkinys - Vypito Matcha ir abrikosas
Vakarėlių rinkinys - Vypito Mėta ir laimas
Nerūdijančio plieno prizminės spyruoklės – 1 l
31,70 €
31,70 EUR/l
Rankiniu būdu įkraunamas elektroninis virtuvinis termometras
11,28 € 10,24 €
10,24 EUR/vnt.
Romo skonio esencija 4 L - 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Skysti rūkymo dūmai – vyšnių medienos, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Vyno mielių maistinė medžiaga, 100 g
2,05 €
20,50 EUR/kg
VSYPTO Ice Tea Persikas, 9 g
0,78 €
86,67 EUR/kg
Rūkykla 115 l dragON Wood 60E, medinė, su elektriniu kaitinimo moduliu ir valdikliu
573,17 €
573,17 EUR/vnt.
Citrinų skonio esencija su natūraliu aromatu, skirta 10 L - 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l
VYPITO 12 %, pakelis 18 kokteilių – Multitropic, 126 g
3,95 €
3,95 EUR/vnt.
Trigubas (trijų kamerų) laistymo burbulas, skaidrus, bespalvis, su keraminiu smaigaliu, 600 ml
4,46 € 3,88 €
3,88 EUR/vnt.
Trigubas (trijų kamerų) laistymo burbulas, skaidrus, bespalvis, 600 ml
2,21 € 1,70 €
1,70 EUR/vnt.