Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
6 esencijų rinkinys - VAISINIS 6x40 ml
14,14 €
58,92 EUR/l
VYPITO 12%, pakelis 18 kokteilių - Chillout lengvai vaisinis, 126 g
3,34 €
26,51 EUR/kg
Dangtelis fi 66/4 vaisiai baltame fone - 10 vnt.
1,38 € 0,83 €
0,08 EUR/vnt.
Esencija Sauer-Kirsche – Skaidri vyšnia, 40 ml, skirta 4 l
3,68 €
3,68 EUR/vnt.
Vinistart Complex, 20 g
1,88 €
94,00 EUR/kg
Kriaušių skonio esencija – kriaušiniam likeriui, 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l
Vyšnių trauktinės skonio esencija 4 l - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Modulinis distiliatorius distiliatų aromatizavimui 30 L - be kaitinimo elemento
195,12 € 157,56 €
157,56 EUR/vnt.
6 esencijų rinkinys - kokteiliams 6x40ml
15,12 €
63,00 EUR/l
Slyvų skonio esencija 100 ml
6,90 EUR/vnt.
Twist-off stiklainis 212 ml, fi 66 - 12 vnt.
5,99 € 4,61 €
0,38 EUR/vnt.
Braškių skonio esencija, 40 ml
Apvalios etiketės Ø 50 mm dangteliams/stiklainiams - 20 vnt
1,80 €
0,09 EUR/vnt.
Kampinis fermentacijos vamzdelis fermentaciniams indams - nedūžtantis
1,17 €
1,17 EUR/vnt.
Horizontalus fermentacijos vamzdelis - nedūžtantis