Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Viskio su apelsinu skonio esencija 4 l – 40 ml
3,68 € 3,51 €
87,75 EUR/l
6 esencijų rinkinys - kokteiliams 6x40ml
15,12 €
63,00 EUR/l
Apeorello Dolce esencija 4 litrams, 40 ml
3,68 €
3,68 EUR/vnt.
Viskio su medumi skonio esencija 4 l – 40 ml
92,00 EUR/l
Tennessee viskio skonio esencija 2,5 l, skirta paruošti iki 250 l gėrimo
172,20 €
68,88 EUR/l
Viskio skonio esencija, 100 ml, skirta 10 L
8,19 €
81,90 EUR/l
Rūkykla su Wi‑Fi, 200 L – dragON WOOD 100IQ su elektriniu šildymo moduliu ir valdikliu, malkomis kūrenama
860,73 €
860,73 EUR/vnt.
Rūkykla su Wi‑Fi, 200 l – dragON WOOD 100IQ su elektriniu šildymo moduliu ir valdikliu
853,42 €
853,42 EUR/vnt.
Sodo rūkykla 200 L dragON Wood 100E – malkomis kūrenama, su elektriniu kaitinimo moduliu ir valdikliu
678,05 €
678,05 EUR/vnt.
Medinė sodo rūkykla 200 L – dragON Wood 100E su elektriniu šildymo moduliu ir valdikliu
670,73 €
670,73 EUR/vnt.
Viskio skonio esencija 40 ml
3,41 €
3,41 EUR/vnt.
Stiklainis TO 425 ml su užrašu „Naminis skanėstas” ir juodu dangteliu fi 82 - 3 vnt.
4,41 € 3,24 €
1,08 EUR/vnt.
Pekla baltajai dešrai, su funkciniu baltymu ir acerola, 66g
2,12 €
32,12 EUR/kg
Butelis „Daniels“ 500 ml su užsukamu kamšteliu, 1 vnt.
1,56 €
1,56 EUR/vnt.
Tennessee viskio skonio esencija, skirta 10 l – 100 ml
8,44 €
84,40 EUR/l