Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Rūgštingumo matuoklis – vyno ir sulčių rūgštingumui matuoti
7,68 €
7,68 EUR/vnt.
Aromatic Bayanus Multicomplex startinis rinkinys vynui, 40 g
1,46 €
36,50 EUR/kg
Vyno mielių maistinė medžiaga, 100 g
2,05 €
20,50 EUR/kg
Mielių maistinė druska 10 g
0,95 €
0,95 EUR/vnt.
Maistinė medžiaga vyninėms mielėms, 10 g
0,73 €
73,00 EUR/kg
Žarnelė vyno perpylimui su pompa
6,39 €
6,39 EUR/vnt.
Vyno nupylimo žarnelė su spaustuku
4,73 €
4,73 EUR/vnt.